Проєктно-монтажна організація
з власним виробництвом та імпортом

Монтаж каналізаційних споруд

Очисні споруди є невід’ємною частиною сучасного життя. За допомогою каналізаційних систем відводяться продукти життєдіяльності людини, а також дощова вода і рідини, що утворилися при задоволенні побутових або господарських потреб.

У багатоквартирних будинках каналізація (як і інші комунікаційні системи) – централізованого типу. Вона починається в санвузлі квартири, а закінчується в очисних спорудах, де за допомогою спеціальних хімічних препаратів відбувається очищення стічних вод.

Каналізаційні системи (Київ)

Каналізаційні системи, в залежності від їх призначення, можна розділити на три типи:

  • Внутрішня – це мережа труб, розташованих усередині будівлі, для збору і транспортування стоків до зовнішньої каналізаційної системи.
  • Зовнішня – система, призначена для збору і транспортування стоків від приміщень і будинків до систем очистки або скиду в навколишнє середовище.
  • Дощова або система очищення стічних вод.

Залежно від цільового призначення, системи діляться на:

  • Виробничу, призначену для відведення рідин, використовуваних у виробничому процесі, до очисних і нейтралізують систем.
  • Дощову, призначену для відведення дощових вод і транспортування їх до місця скидання у водоймище.
  • Фекально-господарську, призначену для збору і доставки до систем очищення продуктів життєдіяльності і господарської діяльності людини.

Остання, в свою чергу, може бути:

  • централізована – система каналізації багатоквартирних будинків;
  • автономна – каналізація для будинків приватного сектора.

Монтаж каналізації в приватному будинку

У багатоквартирному будинку монтаж каналізаційних труб проводиться на стадії будівництва, а в приватних будинках, особливо старої споруди, ситуація інша.

З’явилося багато сучасних приладів, «спрощують життя» і роблять її набагато комфортніше. Це пральні та посудомийні машини, душові кабіни, ванни, гідробокс, унітази та інші види техніки.

І всім цим приладам необхідне підключення до комунікацій. Якщо ви живете в новобудовах, навіть приватних, все набагато простіше. Каналізація проєктується разом з будинком. А от мешканцям старих будинків доводиться їх переобладнати і додатково виробляти монтаж каналізаційної системи.

Однією з найпоширеніших і простих видів каналізації в приватному будинку є зливна яма, в якій збираються стічні води. Виконується вона досить просто. В якості ємності для збору, копається яма, в яку проводиться монтаж каналізаційних бетонних кілець для перешкоджання обвалу її стінок.

Ці кільця виготовляються із залізобетону. Потім від будинку до ями прокопується траншея, в якій виконується монтаж каналізаційної труби. Ціна такої конструкції досить доступна. Єдиним її недоліком є ​​необхідність періодичного очищення за допомогою асенізатора.

Проєктно-монтажна організація “Акваторія Тепла” проводить монтаж каналізації, ціна в Києві при цьому значно нижче інших. За більш ніж 15 років роботи, ми заслужили відмінну репутацію серед клієнтів, так як результати наших робіт завжди на вищому рівні.

Наші фахівці завжди оперативно і акуратно виконують монтажні роботи, а під час введення приладів в експлуатацію дуже докладно і зрозуміло розповідають господарям як ними користуватися.

Виникли питання?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами

Контакти

Україна, м. Київ,
вул. Сирецько-Садова, 35

Графік роботи
Пн - Сб з 10.00 до 19.00

Написати нам

Обов’язково зв'яжемося з Вами
протягом робочого дня

Замовити дзвінок

Кредит
Заявка прийнята

Очікуйте, будь ласка, на дзвінок
від нашого менеджера найближчим часом!

Дякуємо!

Ваша заявка відправлена!
Наш менеджер зв’яжеться з Вами в найближчий час