Проєктно-монтажна організація
з власним виробництвом та імпортом

Проєктування каналізаційних споруд

Проєктування каналізації в приватному будинку має свої особливості. Незважаючи на те, що деякі домовласники вважають за краще зайнятися облаштуванням автономної каналізації власними руками, установка локальних очисних споруд вимагає дійсно комплексного підходу, якісних підготовчих робіт, які дозволяють заощадити кошти на усунення що з’явилися неполадок або невідповідностей з існуючими санітарно-гігієнічними нормами і екологічними вимогами.

Система каналізації: різновиди

Перш ніж починати установку каналізації, слід визначитися з найбільш придатною системою для обраної території збору відходів. Фахівці поділяють існуючі системи з функцією очищення і підготовки для подальшого використання або зливу у водойми стоку на накопичувальну, дренуючу, фільтраційну і центральну.

У разі установки центральної системи каналізації необхідно забезпечити підключення локальної мережі до загальної каналізаційної мережі. Завдяки такому підходу до збору рідких побутових стоків здійснюється їх перенаправлення в міський колектор.

Підключення до центральної каналізації залежить від відстані до загальної каналізаційної мережі. Іноді доцільніше і набагато вигідніше встановити автономну систему каналізації.
Накопичувальна система каналізації відрізняється повною герметичністю зібраних відходів в резервуарі, який розміщується на відстані від будівлі. У разі заповнення ємності необхідно викликати асенізатор для відкачування рідини.

Також є автономна система каналізації з дренажем. Вони відрізняються простотою у використанні. Вода відстоюється і йде під землю не безпосередньо, а через дренажну подушку, після активного очищення за допомогою аеробних бактерій і системи перекачувальних баків. Виготовляється такий колодязь для збору відходів з бетону або пластику, обов’язково герметичних

Установка стічної системи

Вартість установки каналізації в приватному будинку багато в чому залежить від обраної системи збору стоків. Перед початком робіт підрядник розробляє проєкт, де вказується розмір ділянки, розташування будівель на території.

Акваторія Тепла займається установкою центральної і автономної каналізації в приватному будинку під ключ за доступною ціною. Остаточна вартість надається замовнику після складання креслень і оцінки повного обсягу робіт. У підготовчий етап входить і визначення типу грунту, обсягу споживання води, сусідства, рівня грунтових вод і т.д.

Виникли питання?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами

Контакти

Україна, м. Київ,
вул. Сирецько-Садова, 35

Графік роботи
Пн - Сб з 10.00 до 19.00

Написати нам

Обов’язково зв'яжемося з Вами
протягом робочого дня

Замовити дзвінок

Кредит
Заявка прийнята

Очікуйте, будь ласка, на дзвінок
від нашого менеджера найближчим часом!

Дякуємо!

Ваша заявка відправлена!
Наш менеджер зв’яжеться з Вами в найближчий час