Проєктно-монтажна організація
з власним виробництвом та імпортом

Проєктування водопостачання

Щоб підібрати найбільш підходящий за вартістю і за експлуатаційними характеристиками варіант водопостачання, необхідно розуміти особливості автономної і центральної системи водопостачання. У випадку з автономним водопостачанням мова йде про подачу води з власної свердловини або колодязя.

Центральне водопостачання

Центральне водопостачання є найбільш оптимальним варіантом в тому випадку, якщо неподалік є водопровід. Після проведення аналізу води часто виявляється, що автономне водопостачання набагато вигідніше, ніж установка центрального водопостачання.

На додаток до цього, за користування водою необхідно платити, існує сильна залежність стабільності подачі води від зовнішніх чинників, і не завжди якість води знаходиться на належному рівні.

Автономне водопостачання

У разі установки автономної системи водопостачання, ситуація трохи інша. Звичайно, процес є більш витратним на початковому етапі, так як необхідно продумати все до дрібниць, а також зайнятися підготовкою колодязя або бурінням свердловини, що вже залежить від місцевості і рівня грунтових вод.

Акваторія Тепла забезпечує не тільки проведення комплексних проєктно-монтажних робіт, а й займається постачанням необхідного обладнання, що значно спрощує весь процес монтажу автономного водопостачання.

Незважаючи на те, що на початковому етапі розмір інвестицій може бути вище, ніж у випадку з установкою центральної системи водопостачання, у індивідуальної системи водопостачання є ряд важливих переваг:

  • незалежність від зовнішніх факторів
  • можливість контролювати якість води.

Проєктування системи водопостачання

Фахівці Акваторії Тепла займаються монтажем водопроводу в приватному будинку, а ціна послуги багато в чому залежить від вибору системи водопостачання – центральної або автономної. Наявність якісно складеного проєкту водопостачання заміського будинку дозволить оптимально розташувати всі крапки водопостачання. Варіанти організації розводки водопостачання в приватному будинку можна обговорити з фахівцями компанії по телефону або в офісі.

Виникли питання?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами

Контакти

Україна, м. Київ,
вул. Сирецько-Садова, 35

Графік роботи
Пн - Сб з 10.00 до 19.00

Написати нам

Обов’язково зв'яжемося з Вами
протягом робочого дня

Замовити дзвінок

Кредит
Заявка прийнята

Очікуйте, будь ласка, на дзвінок
від нашого менеджера найближчим часом!

Дякуємо!

Ваша заявка відправлена!
Наш менеджер зв’яжеться з Вами в найближчий час