Проєктно-монтажна організація
з власним виробництвом та імпортом

Монтаж комплексних систем опалення

Від налагодженості роботи системи опалення залежить затишок і тепло в будинку. Неправильно підібрана опалювальна система може стати причиною погіршення здоров’я мешканців будинку, вогкості в приміщенні і освіті грибків і плісняви. Тому до монтажу опалення (Київ) необхідно поставитися з величезною відповідальністю, довіривши цю справу висококваліфікованим професіоналам. При цьому важливо звертати увагу не тільки на фірму, яка виконує монтаж, а ще й на матеріали, які використовуються для цього.

Опалення в будинку робиться не на сезон, тому не варто економити в цій справі.

Підготовка до монтажу системи опалення

Наші фахівці мають прогресивні погляди на монтаж опалення, тому з особливою увагою підходять до планування всіх його систем.

Основні етапи проєктування опалювальної системи:

  • Вибір правильного розташування і відповідних габаритів котельні установки і приміщення, в якому вона буде розташована.
  • Підбір типу системи опалення, який підійде під приміщення.
  • Проєктування і аналіз майбутньої системи вентиляції та видалення диму.

Всі ці процедури вимагають особливих знань і досвіду роботи, тому ми не рекомендуємо займатися монтажем сантехнічних систем самостійно. Для найбільш якісного та ефективного результату зверніться в компанію Акваторія Тепла.

Наші працівники мають необхідну кваліфікацію і навички. Ми зможемо грамотно скласти для вас проєкт системи опалення по знятим вимірами. Завдяки цьому вона буде не тільки швидко і якісно змонтована, але і прослужить тривалий час без проблем з експлуатацією.

Монтаж опалювальної системи

Оскільки налагодження системи опалення приватного будинку – це складний і трудомісткий процес, що складається з безлічі етапів, правильно буде звернутися до тієї ж організації, яка проєктувала саму систему. Так гарантія якісного результату буде в рази вище. Для монтажу системи опалення необхідно:

  • Вибрати оптимальну схему, по якій система буде розроблена і змонтована.
  • Провести необхідні розрахунки матеріалів і витрат. Це дозволить оптимізувати витрати.
  • Підібрати всі елементи системи опалення та потрібне обладнання. Тільки грамотний підбір складових системи забезпечить її якісну експлуатацію.

Після цих кроків можна приступати до монтажу систем опалення. Ціна на дану послугу може варіюватися. Так як вона залежить від обсягу виконаних робіт, їх складності, цін на необхідні матеріали та обладнання.

Замовити монтаж системи опалення

Компанія Акваторія Тепла пропонує вам послуги з сантехнічних робіт київ, монтажу й ТО систем газопостачання та водопроводу, також ми встановлюємо опалення під ключ. На сайті є повний перелік послуг фірми.

Зв’язатися з нашими менеджерами ви можете по телефону +38 067 440 77 57, або безпосередньо через сайт, заповнивши електронну форму.

Наші фахівці можуть вам сформулювати приблизну вартість послуги після першого візиту, знявши виміри.

В офісі ми розраховуємо витрати, з урахуванням цін і якості матеріалів. Наш менеджер постійно знаходиться на зв’язку для вас і повідомляє про всі етапи проєктування та розробки системи опалення. Ми цінуємо і дорожимо довірою клієнтів, тому працюємо на якісний результат.

Виникли питання?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами

Контакти

Україна, м. Київ,
вул. Сирецько-Садова, 35

Графік роботи
Пн - Сб з 10.00 до 19.00

Написати нам

Обов’язково зв'яжемося з Вами
протягом робочого дня

Замовити дзвінок

Кредит
Заявка прийнята

Очікуйте, будь ласка, на дзвінок
від нашого менеджера найближчим часом!

Дякуємо!

Ваша заявка відправлена!
Наш менеджер зв’яжеться з Вами в найближчий час