Проєктно-монтажна організація
з власним виробництвом та імпортом

Монтаж теплої підлоги

Тепла підлога – одна з різновидів опалювальної системи, яка використовується як в сукупності зі стандартними радіаторами, так і самостійно.

У разі необхідності опалення маленького приміщення, в якому кожен сантиметр на рахунку і потрібно по максимуму використовувати корисну площу, найкращим вибором вам буде тепла підлога. Монтаж обладнання для нього виробляється під покриттям підлоги, і він не займає місця, як радіатори опалення.

Тепла підлога може бути електричною і водяною:

  • в електричній теплій підлозі нагрівальним елементом служить електрокабель або електричний плівковий мат
  • у водяній – теплоносієм є вода, що циркулює по системі труб

Електричні мати застосовуються, в основному, для невеликих площ і особливих підготовчих операцій перед своєю установкою, не вимагають. Їх можна укладати навіть під лінолеум або ковролін. Єдиною вимогою є рівна поверхня, на який буде укладатися плівка, так як вона дуже чутлива до механічних впливів і з легкістю може бути пошкоджена при попаданні на нерівність.

Для великих приміщень і обігріваються площ, використовуються більш потужні зразки цих опалювальних систем. Залежно від проєктних рішень і ваших бажань, монтаж теплої підлоги, із застосуванням електричного кабелю або водопровідної труби, може здійснюватися як в бетонну стяжку, так і під інші оздоблювальні матеріали. Найпоширенішим варіантом є монтаж теплої підлоги під плитку.

Укладання теплої підлоги

Ця процедура досить складна, потребує достатніх знань, умінь і професіоналізму.

Відбувається вона в кілька етапів:

  • Підготовка основи. Це може бути, як заливка чорнової бетонної підлоги, так і укладання спеціальних термоізоляційних і теплоотражающих матеріалів і кріпильних пристосувань для нагрівального елементу.
  • Монтаж безпосередньо нагрівального елементу або системи для циркуляції води.
  • Фінішна обробка підлоги.

Ціна монтажу теплої підлоги

Вартість установки теплої підлоги, в основному може коливатися в залежності від професійних навичок робітників, впізнаваності назви і репутації монтажної організації, розмірів приміщення, складності монтажних робіт, а також застосовуваних матеріалів і устаткування.

Для більш детального і точного розрахунку вартості, слід звернутися в компанію, що займається монтажем опалювальних систем, якою є проєктно-монтажна організація “Акваторія Тепла. Рівень підготовки наших співробітників, що працюють більше 15 років в сфері встановлення та обслуговування систем опалення, дозволяє виконувати всі роботи на гідному рівні.

Наявність власного виробництва дає можливість виконання повного циклу робіт з високою якістю. Також на підтвердження відмінною репутації виступають понад 140, задоволених співробітництвом з нами, клієнтів і понад 350 реалізованих проєктів.

Виникли питання?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами

Контакти

Україна, м. Київ,
вул. Сирецько-Садова, 35

Графік роботи
Пн - Сб з 10.00 до 19.00

Написати нам

Обов’язково зв'яжемося з Вами
протягом робочого дня

Замовити дзвінок

Кредит
Заявка прийнята

Очікуйте, будь ласка, на дзвінок
від нашого менеджера найближчим часом!

Дякуємо!

Ваша заявка відправлена!
Наш менеджер зв’яжеться з Вами в найближчий час