Проєктно-монтажна організація
з власним виробництвом та імпортом

Монтаж вентиляції

Правильний монтаж вентиляції забезпечується комплексним підходом на всіх етапах. Перш за все необхідно скласти технічне завдання, виходячи з конкретних умов і завдань конкретного приміщення або будівлі в цілому.

Вентиляційна установка на сьогодні – це складний механізм, що забезпечує здоровий мікроклімат в приміщеннях, а також необхідний компонент системи енергозбереження.

До різних за призначенням приміщень застосовуються різні системи вентиляції. Так, наприклад, сучасні кухонні витяжки обладнуються жировловлювача, і підключаються окремо від загальної системи вентиляції. У приватних будинках системи вентиляції для різних за призначенням приміщень бажано розділяти – гаражі, майстерні, робочі приміщення також варто підключати окремо від загальної системи вентиляції.

У приміщеннях з високою вологістю, таких як ванні, душові, пральні проєктування механічної вентиляційної установки слід виконувати з урахуванням періодичної роботи системи вентиляції, тільки під час активного використання таких приміщень. В інший час впорається і природна вентиляція.

Для безпечної роботи котельного обладнання, в приміщеннях топкових або котелень необхідна установка окремої системи вентиляції.

У зв’язку з особливими вимогами експлуатації цілорічних басейнів, підвищеною вологістю і високою температурою, в таких приміщеннях також потрібна установка окремої системи вентиляції.

Особливості монтажу системи вентиляції

Починаючи монтаж систем вентиляції та кондиціонування, необхідно враховувати специфіку подальшого обслуговування – слід розташувати основні агрегати та обслуговуються деталі в доступних місцях. Такі нюанси спочатку узгоджуються на етапі проєктування, і тут дуже важливо синхронізувати роботу всіх підрядників – іноді бувають ситуації, що простору під стелею мало для прокладки вентиляційних каналів, що призводить в подальшому до неправильної роботи всієї системи вентиляції.

Що стосується особливостей обслуговування, система вентиляції повинна бути максимально простою і зрозумілою в експлуатації, без необхідності залучення кваліфікованих фахівців для вирішення простих питань.

Процес монтажу вентиляції в Києві і інших містах України, який виконується фахівцями Акваторії Тепла, включає:

  • встановлення спеціалізованого обладнання всередині приміщень,
  • прокладку повітропроводів і тестування справності системи вентиляції,
  • усунення можливих неполадок до здачі системи вентиляції в експлуатацію.

Вентиляційні установки відрізняються значною вагою і габаритами, і в процесі використання можуть вібрувати, тому необхідно забезпечити їх міцну фіксацію.

Крім цього, обов’язковою умовою є доступність обладнання для періодичного або регулярного обслуговування.

Тонкощі, пов’язані з установкою вентиляції, можуть бути знайомі лише фахівцям, що мають достатній досвід подібних робіт.

Більш детальну інформацію про особливості проєктування та монтажу систем вентиляції ви можете отримати у спеціалістів компанії Акваторія Тепла по телефону, або в офісі, розташованому в Києві.

Довіряйте установку системи вентиляції професіоналам!

Виникли питання?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами

Контакти

Україна, м. Київ,
вул. Сирецько-Садова, 35

Графік роботи
Пн - Сб з 10.00 до 19.00

Написати нам

Обов’язково зв'яжемося з Вами
протягом робочого дня

Замовити дзвінок

Кредит
Заявка прийнята

Очікуйте, будь ласка, на дзвінок
від нашого менеджера найближчим часом!

Дякуємо!

Ваша заявка відправлена!
Наш менеджер зв’яжеться з Вами в найближчий час