Проєктно-монтажна організація
з власним виробництвом та імпортом

Проєктування комплексних систем опалення

Акваторія Тепла входить в число тих компаній, які надають комплексне рішення в питанні проєктування системи опалення. Такий підхід став можливим завдяки багаторічному досвіду роботи з різними клієнтами і за складністю завданнями.

Що являє собою проєктування системи опалення? Перш за все, це розрахунок системи опалення, в тому числі тепловтрат. Крім проведення стандартної процедури розрахунків, підрядник враховує особливості експлуатації обраної системи опалення, і в яких умовах вона буде використовуватися.

Проєкт опалення для будинку або квартири складається індивідуально, оскільки розглядається питання доступності палива, вентиляції, спеціального приміщення для облаштування опалювального обладнання.

На додаток до цього, буде потрібно інформація про:

  • особливості розташування приміщення,
  • чи існують які-небудь обмеження з приводу використання обладнання і т.д.

Також враховуються індивідуальні вимоги замовника.

Проєктування системи опалення в Києві

В визначення системи опалення входить комплекс технічних засобів, необхідних для передачі і збереження тепла в приміщенні, що обігрівається. В якості джерела тепла може використовуватися газовий, електричний, твердопаливний котел, тепловий насос, сонячні колектори, що залежить від вимог та можливостей замовника. Далі, використовується запірно-регулююча арматура, насосні групи, трубопроводи або повітропроводи, радіатори і конвектори тощо

Перераховані елементи є частиною загальної системи опалення, яка продумується індивідуально під кожне окремо взяте приміщення. Акваторія Тепла, надає послуги, пов’язані з проєктуванням та монтажем системи опалення.

Розрахунок системи опалення

Для правильного розрахунку системи опалення необхідно:

  • архітектурні планування приміщень
  • конструктивні особливості будівлі – розташування і матеріали вікон, дверей, стін і перегородок
  • план розміщення меблів

Після проведення всіх необхідних розрахунків на основі наданої замовником інформації готується техніко-економічне обґрунтування проєкту, виконується розрахунок тепловтрат споруди.

Акваторія Тепла надає повний спектр послуг з проєктування, вибору та встановлення системи опалення. Інформацію про вартість системи опалення під ключ можна дізнатися у фахівців компанії за телефоном, вказаним на сайті, або в офісі Акваторії Тепла.

Виникли питання?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами

Контакти

Україна, м. Київ,
вул. Сирецько-Садова, 35

Графік роботи
Пн - Сб з 10.00 до 19.00

Написати нам

Обов’язково зв'яжемося з Вами
протягом робочого дня

Замовити дзвінок

Кредит
Заявка прийнята

Очікуйте, будь ласка, на дзвінок
від нашого менеджера найближчим часом!

Дякуємо!

Ваша заявка відправлена!
Наш менеджер зв’яжеться з Вами в найближчий час