Проєктно-монтажна організація
з власним виробництвом та імпортом

Монтаж водопостачання

У нашій компанії Акваторія Тепла монтаж водопостачання проводиться кваліфікованими фахівцями, які знайомі з тонкощами установки насосного обладнання. Перш за все, ми уважно розробляємо технічну документацію з усіма кресленнями, складеними відповідно до технічного завдання та побажаннями замовника.

Проєкт включає інформацію про тип системи, монтаж якої буде проводитися, а також містить схему розводки труб системи водопостачання.

Замовити монтаж водопроводу: налагодження багатоетапного процесу

Починаючи монтаж системи водопостачання, слід розуміти, що система водопроводу тісно пов’язана з системою опалення і каналізації, і монтаж водопроводу слід проводити безпосередньо починаючи монтаж систем внутрішньої каналізації, перед монтажем системи опалення.

Перш за все, необхідно взяти воду на аналіз з наявного джерела – свердловини або колодязя. Після отримання результатів на аналіз води, необхідно підібрати обладнання для очищення води, враховуючи добову і годинну потреба у воді.

Для правильного підбору насосного обладнання необхідно розуміти продуктивність свердловини або колодязя, так званий дебет свердловини або дебет колодязя. Іноді бувають ситуації, коли вартовий дебет свердловини або колодязя виявляється дуже слабким – наприклад, 500 літрів на годину при необхідних 700-800 літрах на годину.

Слід розуміти, що часова витрата – це пікова витрата, і сумарне споживання води за добу може не перевищувати добовий дебет. Дуже часто при низькому дебету свердловини приймається не оптимальне рішення бурити додаткову свердловину, хоча є варіанти швидше і дешевше.

У нашому прикладі добовий дебіт при годинному дебеті 500 літрів на годину складе 12000 літрів на добу.

Добова норма споживання води рідко перевищує 150 літрів на людину. Отже, встановивши бак запасу води, можна забезпечити піковий розбір, не втрачаючи при цьому в комфорті для проживаючих. Вартість установки бака запасу води значно нижче, ніж вартість буріння свердловини.

Після забезпечення необхідною кількістю води, необхідно забезпечити якість води. На цьому етапі потрібно застосовувати спеціальні фільтри для очищення води, а саме механічного очищення, щоб усунути з потоку води механічні домішки – пісок, окалину і т.п.

Установка пом’якшення води підбирається для видалення солей жорсткості, а також кальцію, магнію заліза і інших небажаних домішок.

Можна встановити ще один фільтр – антибактеріальний, що вже залежить від вимог замовника.

Після того як проведена підготовка джерела нецентралізованого водопостачання фахівці компанії «Акваторія Тепла» починають монтаж розводки системи водопостачання. Установка водопроводу виконується всюди, де передбачені точки водорозбору – кухня, санвузол, гараж, пральня, зимовий сад, підсобні приміщення.

Провести воду в будинок – це половина справи, також потрібно забезпечити монтаж автоматики для водопостачання, щоб уникнути стрибків напору і перебоїв водопостачання.

Ціна на автоматику для водопроводу залежить перш за все від умов експлуатації обладнання, місця установки, технічного завдання, бренду компанії-виробника.

Після того як закінчена розводка труб і установка насосного обладнання, можна починати монтаж фільтрів і системи очищення води

Завершальний етап – установка сантехнічних приладів, тобто установка унітазів, умивальників, душових кабін, раковин, змішувачів. Такі роботи виконуються після завершення оздоблювальних робіт, зокрема, після укладання плитки і остаточної обробки стін і підлоги.

Труби для системи водопостачання

На що варто звертати увагу при виборі труби для системи водопостачання? Звичайно ж, найважливіші критерії – міцність, довговічність і, звичайно ж, безпеку. Сучасні труби з поперечно-зшитого поліетилену виробництва Німеччини, фірма Maincor, визнані одними з найнадійніших у світі.

Труба з поперечно-зшитого поліетилену виробництва Німеччини застосовується для подачі як холодної, так і гарячої води. Труби з поперечно-зшитого поліетилену є стійкими до корозійних процесів і відрізняються простотою в монтажі.

Виконуючи монтаж водопостачання в Києві та інших містах України, фахівці компанії «Акваторія Тепла» застосовують також труби з нержавіючої сталі, відкрита прокладка яких дозволяє втілювати популярний в Європі скандинавський дизайн, що відрізняється мінімалізмом і високою надійністю.

Мідні труби також застосовуються при монтажі систем водопостачання, і відносяться до міцних виробів розрахованим на високий тиск, але через високу вартість використовуються все рідше.

Акваторія Тепла надає комплексний пакет послуг з проєктування, також ми можемо виконати і монтаж водопроводу, ціни на який встановлюються в індивідуальному порядку. Більш детальну інформацію по установці системи водопостачання можна дізнатися у фахівців компанії за номером телефону, або в головному офісі, розташованому в Києві.

Виникли питання?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами

Контакти

Україна, м. Київ,
вул. Сирецько-Садова, 35

Графік роботи
Пн - Сб з 10.00 до 19.00

Написати нам

Обов’язково зв'яжемося з Вами
протягом робочого дня

Замовити дзвінок

Кредит
Заявка прийнята

Очікуйте, будь ласка, на дзвінок
від нашого менеджера найближчим часом!

Дякуємо!

Ваша заявка відправлена!
Наш менеджер зв’яжеться з Вами в найближчий час