Проєктно-монтажна організація
з власним виробництвом та імпортом

Проєктування вентиляції

Ефективна система вентиляції є запорукою правильного мікроклімату в житловому приміщенні. Проєктування систем вентиляції в Києві або інших містах України повинно відбуватися відповідно до існуючих санітарних норм, тому їх установку слід довіряти професіоналам.

Проєктування систем вентиляції в Києві

Компанія-підрядник враховує індивідуальні вимоги замовника, які багато в чому визначають особливості побудови вентиляції. У пакет з кресленнями входить план вентиляційної системи, схема, розрізи, а також специфікація системи вентиляції та кондиціонування.

На додаток до цього, в окремому документі міститься техніко-економічне обґрунтування, де розміщується інформація про доцільність використання того чи іншого обладнання для обраного типу приміщення.

Насамперед компанія-підрядник проводить розрахунок повітрообміну, мінімальної кількості повітря на одну людину, з огляду на існуючі розміри приміщення. Розрахунок параметрів проводиться відповідно до розмірів і особливостями побудови обраного приміщення. Розрахунок робиться відповідно до будівельних та санітарних норм.

Особливості вентиляційних систем

Необхідність використання вентиляційних систем пояснюється застосуванням в сучасному будівництві матеріалів, які ускладнюють природний повітрообмін між приміщенням і вулицею. Незважаючи на те, що пластикові вікна зберігають тепло всередині житлового приміщення, вони створюють бар’єр для вступу свіжого повітря всередину приміщення. Таким чином, виникає необхідність в установці системи вентиляції.

Існують природні, механічні, комбіновані системи повітрообміну. У випадку з природною системою вентиляції досить установки вертикальних вентиляційних каналів. Ефективність роботи вентиляції залежить багато в чому від присутності вітру і температури навколишнього середовища.

Проте процес її установки є менш витратним, ніж інших видів вентиляційних систем, і відрізняється простотою в монтажі.

У чому переваги примусової системи вентиляції?

Перш за все, відбувається глибоке очищення повітря, його фільтрація від пилу, алергенів, бактерій. Що стосується рівня шуму, сучасне обладнання встановлюється разом з поглиначами шуму. На додаток до цього, застосовуються додаткові зволожуючі і ароматизуючі компоненти, що вже залежить від індивідуальних вимог замовника.

Більш детальну інформацію про особливості і вартості проєктування і монтажу вентиляції можна отримати у спеціалістів Акваторія Тепла за номером телефону, вказаним на сайті, або безпосередньо в офісі.

Виникли питання?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами

Контакти

Україна, м. Київ,
вул. Сирецько-Садова, 35

Графік роботи
Пн - Сб з 10.00 до 19.00

Написати нам

Обов’язково зв'яжемося з Вами
протягом робочого дня

Замовити дзвінок

Кредит
Заявка прийнята

Очікуйте, будь ласка, на дзвінок
від нашого менеджера найближчим часом!

Дякуємо!

Ваша заявка відправлена!
Наш менеджер зв’яжеться з Вами в найближчий час