Проєктно-монтажна організація
з власним виробництвом та імпортом

Монтаж та обслуговування

Встановлення опалення справа серйозна, до якого необхідно підходити з усією відповідальністю. Перш, ніж приступити до монтажу теплопостачання, потрібно зробити попередні розрахунки і скласти проект. Після того як проект буде затверджений, можна починати роботи по установці.

Однією з компаній, по праву займають лідируючі позиції згідно із запитом «монтаж опалення Київ», є проектно-монтажна організація “Акваторія Тепла”.

За час нашої плідної роботи було виконано більше 350 проектів більше ніж для 140 клієнтів. Наша організація надає не тільки послуги з проектування та встановлення опалення, але також з його технічного обслуговування і ремонту.

350+ Проєктів
140+ Клієнтів
300+ Штат
15+ Років досвіду

Монтаж системи опалення

У зв’язку з тим, що всі стадії установки системи опалення є невід’ємними один від одного частинами одного цілого процесу, найкращим і найбільш правильним вибором буде замовлення послуги «Монтаж опалення під ключ». Це цілий виробничий процес, який складається з наступних стадій:

  • Розробка і затвердження проекту майбутньої опалювальної системи. Для кожного приміщення він індивідуальний.
  • Підбір оптимального варіанту обладнання та комплектуючих.
  • Монтаж системи опалення та приладів.
  • Тестування роботи обладнання, цілісності та герметичності системи опалення.
  • Запуск обладнання та введення в експлуатацію системи.

Процес установки опалення досить складний і трудомісткий. Справитися з ним без знань, умінь, досвіду роботи та попередньої підготовки практично неможливо.

А так як робота з газовими приладами справа серйозна, що вимагає підготовки і документів, що підтверджують факт проходження монтажником навчання, а також наявності у нього допуску до роботи з подібним обладнанням, то самостійно виконати такий процес не вийде.
Якщо Вам необхідно провести монтаж опалення, ціна в Києві якого досить висока, звертайтеся до професіоналів своєї справи – проектно-монтажну організацію “Акваторія Тепла”.

Ремонт системи опалення

Крім проектування і установки систем опалення, ви можете розраховувати на сезонне обслуговування, планові і позапланові ремонтні роботи. Це може бути, як ремонт або заміна опалювального обладнання, так і заміна труб опалення. Ціна, відповідно, буде різною.

Для правильної і довговічною роботи опалювальних систем, необхідно проводити планове сезонне обслуговування. Якщо це газове опалення, в нього входить:

  • чистка форсунок газового котла від утворився нагару і пилу, що скупчився;
  • перевірка тиску газу і, при необхідності, його регулювання;
  • перевірка тиску води в системі і його регулювання;
  • перевірка цілісності системи, можливої ​​течі і, при виявленні, її усунення;
  • видалення повітряних пробок з опалювальних радіаторів.

У разі виникнення поломок і необхідності проведення ремонтних робіт, необхідно негайно викликати майстра, який на місці визначить причину поломки і, по можливості, відразу її усуне. При необхідності обладнання може бути відправлено для ремонту в нашу майстерню.

Наша компанія надає такі послуги, як проектування і монтаж систем опалення вже більше 15 років. За цей час фахівці досягли досить високого рівня професіоналізму, що прямо пропорційно впливає на якість виконуваних робіт.

Виникли питання?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами

Контакти

Україна, м. Київ,
вул. Сирецько-Садова, 35

Графік роботи
Пн - Сб з 10.00 до 19.00

Написати нам

Обов’язково зв'яжемося з Вами
протягом робочого дня

Замовити дзвінок

Кредит
Заявка прийнята

Очікуйте, будь ласка, на дзвінок
від нашого менеджера найближчим часом!

Дякуємо!

Ваша заявка відправлена!
Наш менеджер зв’яжеться з Вами в найближчий час